جشنواره تابستانه کمپرس

به جشنواره تابستانه کمپرس خیلی خوش آمدید.

با کد تخفیف فیروزه‌ای رنگ پایین می‌توانید یک تخفیف بی‌نظیر ۳۵ درصدی از سایت ما برای خرید هر یک از پک‌ها، اشتراک‌ها و آموزش‌های VIP دریافت کنید.

دوستانی که خریدشان بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌شود می‌توانند از کد تخفیف نارنجی رنگ برای تخفیف بی‌نظیر ۴۰ درصدی استفاده کنند.

  • کد تخفیف برای تمام محصولات سایت از جمله پک‌ها، اشتراک‌ها و آموزش‌های VIP بدون محدودیت قیمت خرید: summer35
  • کد تخفیف برای خرید بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان: summer40 
  • این تخفیف تنها و تنها به مدت ۴۸ ساعت، تا تاریخ ۱۳ تیر ماه ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه اعتبار دارد و قابل تمدید نیست.
  • به ۵ نفر اول که مجموع مبلغ پرداختی آن‌ها در این جشنواره بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد یک بسته شکلات با لوگو کمپرس و یک ماه اشتراک طلایی رایگان در مجموع به ارزش ۵۰۰.۰۰۰ تومان تقدیم می‌شود.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست قبل از پرداخت، بسته به مبلغ خریدتان هر یک از کد‌های تخفیف بالا را در باکس کد تخفیف وارد نمایید.

  • این جشنواره تمدید و تکرار نمی‌شود.
  • جهت خرید محصولات روی بنر‌های پایین کلیک کنید.

رضایت کاربران از دوره‌ها

برای دیدن سریع‌تر ویدیو، سرعت ویدیو را بالا ببرید

در دوره‌های تخصصی، فتوشاپ را از صفر تا صد در قالب دوره‌های چند ساعته به صورت کامل یاد می‌گیرید. دوره‌هایی مثل آموزش جامع گام‌ به‌ گام فتوشاپ، آموزش طراحی پست و استوری اینستاگرام، آموزش چاپ افست مخصوص طراحان گرافیک، آموزش‌های تایپوگرافی و کالیگرافی و کلی دوره صفر تا صد جذاب دیگر.

با خرید اشتراک‌های VIP کمپرس دسترسی شما به بخش‌های مختلف سایت ما به مدت یک ماه یا دو ماه رایگان خواهد شد. اشتراک برنزی مخصوص طرح‌های لایه باز، اشتراک نقره‌ای مخصوص دانلود آموزش‌های رایگان و طرح‌های لایه باز و اشتراک طلایی مخصوص تماشای آموزش‌های ویژه/VIP، دانلود آموزش‌های رایگان و دانلود طرح‌های لایه‌باز.

آموزش‌های ویژه/VIP آموزش‌هایی هستند که در قالب یک پروژه حرفه‌ای و تخصصی، نکات بینظیری را به شما عزیزان آموزش می‌دهند، قیمت آن‌ها به نسبت دوره‌های تخصصی مناسب‌تر هست و مدت زمان آن‌ها نیز کوتاه‌تر. این آموزش‌ها مخصوص عزیزانیست که به فتوشاپ مقدماتی به صورت کامل آشنایی دارند.

فهرست

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید