تخفیف حمایتی کمپرس

اگر با سبک تدریس دوره‌ها و آموزش‌های ویژه و VIP ما آشنا نیستید پیشنهاد می‌کنیم در مینی دوره رایگان ما ثبت نام کرده و ۲۵٪ از دوره جامع گام به گام فتوشاپ ما را رایگان دریافت نمایید.

 ثبت نام رایگان در مینی دوره

تخفیف حمایتی کمپرس ۵۰٪ به مدت ۷۲ ساعت

با کد تخفیف فیروزه‌ای رنگ پایین می‌توانید یک تخفیف بی‌نظیر ۵۰ درصدی از سایت ما برای خرید هر یک از پک‌ها و دوره‌ها، دریافت کنید.

با کد تخفیف نارنجی رنگ پایین می‌توانید یک تخفیف بی‌نظیر ۴۰ درصدی از سایت ما برای خرید هر یک از آموزش‌های ویژه و اشتراک‌های VIP، دریافت کنید.

  • کد تخفیف برای تمام پک‌ها و دوره‌های  بدون محدودیت قیمت خرید: hemayat50
  • کد تخفیف برای تمام آموزش‌های ویژه و اشتراک‌های VIP سایت: hemayat40
  • این تخفیف تنها و تنها به مدت 72 ساعت معتبر می‌باشد.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست قبل از پرداخت، هر یک از کد‌های تخفیف بالا را در باکس کد تخفیف وارد نمایید.

  • جهت خرید محصولات روی بنر‌های پایین کلیک کنید.

رضایت کاربران از دوره‌ها

برای دیدن سریع‌تر ویدیو، سرعت ویدیو را بالا ببرید

در دوره‌های تخصصی، فتوشاپ را از صفر تا صد در قالب دوره‌های چند ساعته به صورت کامل یاد می‌گیرید. دوره‌هایی مثل آموزش جامع گام‌ به‌ گام فتوشاپ، آموزش طراحی پست و استوری اینستاگرام، آموزش چاپ افست مخصوص طراحان گرافیک، آموزش‌های تایپوگرافی و کالیگرافی و کلی دوره صفر تا صد جذاب دیگر.

با خرید اشتراک‌های VIP کمپرس دسترسی شما به بخش‌های مختلف سایت ما به مدت یک ماه یا دو ماه رایگان خواهد شد. اشتراک برنزی مخصوص طرح‌های لایه باز، اشتراک نقره‌ای مخصوص دانلود آموزش‌های رایگان و طرح‌های لایه باز و اشتراک طلایی مخصوص تماشای آموزش‌های ویژه/VIP، دانلود آموزش‌های رایگان و دانلود طرح‌های لایه‌باز.

آموزش‌های ویژه/VIP آموزش‌هایی هستند که در قالب یک پروژه حرفه‌ای و تخصصی، نکات بینظیری را به شما عزیزان آموزش می‌دهند، قیمت آن‌ها به نسبت دوره‌های تخصصی مناسب‌تر هست و مدت زمان آن‌ها نیز کوتاه‌تر. این آموزش‌ها مخصوص عزیزانیست که به فتوشاپ مقدماتی به صورت کامل آشنایی دارند.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
تخفیف ۵۰ درصدی حمایتی کمپرس تا ۷۲ ساعتکلیک کنید
+ +