تخفیف ۵۰٪ تابستانه کمپرس به مدت خیلی محدود به همراه رونمایی از سوپر دوره جدید آموزش جامع گام به گام فتوشاپ

تمام دوره‌های کمپرس رو با ۵۰٪ تخفیف خرید کن. توی این جشنواره برای اولین بار خرید قسطی هم شامل تخفیف میشه!!! این جشنواره با این شرایط دیگه تکرار نمیشه…

  • کد تخفیف ۵۰٪ برای خرید نقدی تمام دوره‌ها

    sum50402

 

  • کد تخفیف ۳۰٪ برای خرید تمام آموزش‌های ویژه، اشتراک‌های VIP دو ماهه و ۶ ماهه و خرید قسطی تمام دوره‌ها

    sum30402

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیه قبل از پرداخت و در سبد خرید، کد‌های تخفیف بالا رو توی باکس کد تخفیف وارد کنی. قیمت‌های سایت بدون تخفیف هستن و بعد از زدن کد بالا، تخفیف برات اعمال میشه.

جهت خرید محصولات روی بنر‌های پایین کلیک کنید.

تخفیف بزرگ کمپرس

رضایت کاربران از دوره‌ها

برای دیدن سریع‌تر ویدیو، سرعت ویدیو را بالا ببرید

دوره‌های تخصصی فتوشاپ

در دوره‌های تخصصی، فتوشاپ را از صفر تا صد در قالب دوره‌های چند ساعته به صورت کامل یاد می‌گیرید. دوره‌هایی مثل آموزش جامع گام‌ به‌ گام فتوشاپ، آموزش طراحی پست و استوری اینستاگرام، آموزش چاپ افست مخصوص طراحان گرافیک، آموزش‌های تایپوگرافی و کالیگرافی و کلی دوره صفر تا صد جذاب دیگر.

با خرید اشتراک‌های VIP کمپرس دسترسی شما به بخش‌های مختلف سایت ما به مدت یک ماه یا دو ماه رایگان خواهد شد. اشتراک برنزی مخصوص طرح‌های لایه باز، اشتراک نقره‌ای مخصوص دانلود آموزش‌های رایگان و طرح‌های لایه باز و اشتراک طلایی مخصوص تماشای آموزش‌های ویژه/VIP، دانلود آموزش‌های رایگان و دانلود طرح‌های لایه‌باز.

آموزش‌های ویژه/VIP آموزش‌هایی هستند که در قالب یک پروژه حرفه‌ای و تخصصی، نکات بینظیری را به شما عزیزان آموزش می‌دهند، قیمت آن‌ها به نسبت دوره‌های تخصصی مناسب‌تر هست و مدت زمان آن‌ها نیز کوتاه‌تر. این آموزش‌ها مخصوص عزیزانیست که به فتوشاپ مقدماتی به صورت کامل آشنایی دارند.