کلاس‌های فتوشاپ مهندس پیمان صدوق

4.1K
Mail
Telegram
Instagram

برخی از نمونه کار های اولیه و قدیمی

پیمان صدوق
اینستاگرام رسمی

اینستاگرام رسمی

سلام

پیمان صدوق هستم متولد دهم تیرماه ۱۳۶۸ زاده تهران و ساکن شهر کرج.

دیپلم تجربی و کارشناسی رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت.

از سال ۱۳۸۶ رسما کار با نرم افزار فتوشاپ رو به صورت تفریحی و صرفا جهت دلخوشی شروع کردم. سال ۸۷ وارد دانشگاه شدم و همزمان با اشتغال در یک خدمات کامپیوتری به فتوشاپ نگاه حرفه‌ای تری داشتم. تقریبا هر زمان خالی ای که گیر میاوردم رو اختصاص میدادم به تمرین و کار با فتوشاپ جوری که کارفرمام از دستم بدجور شاکی شده بود (خنده).

کمی که گذشت به پیشنهاد کارفرمام کار خدمات کامپیوتری رو رها کردمو تمرکزمو گذاشتم روی کار با فتوشاپ بعد از کمی تمرین فکر میکنم سال ۸۸ در یک دفتر فنی به مدت ۹ ماه مشغول به کار شدم. در اون دفتر فنی کار چاپو به صورت تخصصی یاد گرفتم. همه چیز داشت خوب پیش میرفت که بعد از گذشت ۹ ماه به دلیل یک بدقولی بابت تاریخ امتحاناتم به کارفرما خیلی محترمانه از اونجا اخراج شدم (وقتی از امتحانا برگشتم دیدم یکی دیگه رو صندلیم نشسته) (خنده).

عملا سال ۸۹ در راه بود و من از سال ۸۶ تا اواخر ۸۸ تو تمام سیستم های وبلاگدهی وبلاگ داشتم بهترین سامانه وبلاگدهی سامانه بلاگها بود که منو با سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا کرد. بعد از کلی سرچ و آموزش دیدن سال ۸۹ اولین سایت خودمو با آدرس axrizan.com و به نام مرکز طراحی نوین راه انداختم.

کم کم با درج مطالب و نمونه کارهایی که تا اون زمان طراحی کرده بودم سایت رو بالا کشیدم و کم کم از اون سایت سفارش گرفتم. دوران خیلی خوبی بود کم کم شروع کردم به نوشتن پست های متنی آموزش در باره فتوشاپ. این روند ادامه پیدا کرد تا زمانی که یاد گرفتم با نرم افزار‌های فیلمبرداری از دسک‌تاپ، آموزش مالتی مدیا تولید کنم. روند تولید آموزش کم کم از همونجا شروع شد و من تا اونموقع به اندازه کمتر از انگشتان دو دست هنرجوی فتوشاپ داشتم (خنده).

بعد از یه مدت تصمیم گرفتم سایت عکسریزانو اختصاص بدم به سایت ابزار گرافیک و یک سایت تخصصی فقط برای جذب و پذیرش سفارش طراحی کنم. اون سایت همون سایت طراحی نوین به آدرس tarahinovin.com بود. این سایت با کلی مکافاتو بد قولی های سئو کار و کدنویس بالا اومد اما نه به اون شکلی که میباید میومد. تولید آموزشها در این سایت رنگو بویی بهتر گرفت و حرفه‌ای تر شد.

بعد از مدتی و در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ وارد دوره‌های دوبلاژ و فن بیان شدم و در اواخر این دوره ها پیج اینستاگرامی کمپرس داب رو ایجاد کردم و با کمک دوستان در اون پیج تولید محتوا کردیم و اسم گروهمون رسما شد گروه دوبلاژ کمپرس.

کمی که گذشت با تکیه به تجربه چند ساله خودم و حمایت دوستان سایت فعلی، یعنی همین گروه کمپرس رو طراحی کردم که دامنه‌ای شامل آموزش‌های فتوشاپ به صورت رایگان و حرفه‌ای، پذیرش سفارش طراحی لوگو، طراحی سایت، طراحی ست اداری و تولید محتوای صوتی و تصویری رو داره.

تولید محتوای صوتی، تصویری و آموزشی یکی از لذت‌بخش ترین کارها برای من هست که امیدوارم خروجی اونها برای شما هم دلپذیر باشه.

دوستدار همه عزیزان . پیمان صدوق

گالری تصاویر شخصی

پیمان صدوق

برخی از نمونه کار های رسمی

آموزش طراحی پوستر فوتبالی در فتوشاپ

پیمان صدوق

طراح ارشد و مدرس فتوشاپ

متولد تیرماه ۱۳۶۸ • فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی در سال ۱۳۹۲ • مدرس نرم افزار‌های گرافیکی از سال ۱۳۹۱

رزومه کاری و مهارتی پیمان صدوق

برخی از آموزش‌های پیمان صدوق

تمامی این آموزش‌ها که در منو بالای سایت به نام آموزش‌های رایگان فتوشاپ ذکر شده کاملا رایگان هستند و شما می‌توانید برای ارتقا سطح تخصصی خود از آموز‌ش‌های حرفه‌ای فتوشاپ ما استفاده نمایید.

فهرست