قوانین سایت

لینک کوتاه این صفحه: https://compressco.net/?p=1305

عضویت و خرید از سایت گروه کمپرس به منزله قبول تمام شرایط زیر می‌باشد:

۱- قوانین پکیج‌ها

 • تمامی پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی که در فروشگاه سایت و بخش آموزش‌های حرفه‌ای قرار گرفته دارای لایسنس یا همان سریال بوده و تنها بر روی یک سیستم قابل اجرا و تماشا می‌باشند.
 • حد اقل سیستم‌‌عامل‌های مورد نیاز برای پخش دوره‌ها:
  • Windows 7 Service Pack 1 به بالا
  • MacOs 10.13 به بالا
  • Android 5 به بالا
 • تمامی پکیج‌ها شامل تضمین بازگشت وجه، طبق قوانین زیر هستند.
 • پک‌های خریداری شده به سخت‌افزار هارد و سی‌پی‌یو شما حساس هستند و در صورت تغییر هر یک از این سخت‌افزار‌ها، قفل ما، سیستم شما را یک سیستم جدید شناسایی می‌کند و دیگر با آن لایسنس، فعال‌سازی نمی‌شوند. شما می‌توانید برای هر شماره سفارشتان یک بار در سال درخواست ریست کردن لایسنس  را با پرداخت مبلغ هر سریال ۲۰ هزار تومان از طریق تیکت به سامانه پشتیبانی ما ارسال نمایید. در نظر داشته باشید که تنها یک بار در سال امکان ریست لایسنس برای شما وجود دارد یعنی اگر در سال دو بار سخت افزارتان را تغییر دهید یا می‌بایست صبر بفرمایید تا یک سال از درخواست اول شما بگذرد یا پک ها را مجدد خریداری نمایید.

قوانین ضمانت بازگشت بی قید و شرط وجه:

لطفا قبل از خرید تمامی اطلاعات محصول و سرفصل‌ها و توضیحات را با دقت بخوانید، دموها را تماشا کنید و در صورت نیاز از پشتیبان مشاوره بگیرید ومحصول را با اطمینان خاطر خریداری کنید.

اگر به هر دلیلی از محصول ما راضی نبودید مبلغ شما به صورت کامل به همان شماره کارتی که خرید کردید عودت داده می‌شود.

تمامی دوره‌ها و آموزش‌های ویژه کمپرس شامل ضمانت بازگشت بی قید و شرط وجه با شرایط زیر هستند:

 • نباید بیش از ماکزیمم ۲۰٪ دوره توسط کاربر تماشا شده باشد.
 • تنها تا ۵ روز پس از خرید با شرط بالا می‌توانید دوره را عودت نموده و کل مبلغ را از ما پس بگیرید.
 • در نتیجه هنرجو می‌تواند بعد از دیدن ماکزیمم۲۰٪ از دوره تا مدت زمان ۵ روز پس از خرید، در صورت عدم رضایت از دوره، کل مبلغ خود را بی قید و شرط پس بگیرد و دوره را عودت نماید.

لازم به ذکر است سیستم به صورت هوشمند مدت زمان تماشای دوره توسط کاربر را ثبت می‌کند. پس با وجود این ضمانت بی قید و شرط، با خیالی راحت در دوره‌ها و آموزش‌های ویژه کمپرس شرکت نمایید.

۲- قوانین اشتراک‌ها:

 • شما با خرید اشتراک‌های ما می‌توانید به مدت زمان ذکر شده در جداول اشتراک‌های VIP تمامی فایل‌های موجود در لیست آن اشتراک را به صورت رایگان دانلود کنید. سایت همواره از نظر آموزش و ابزار گرافیک بروز خواهد شد.
 • در صورت خرید اشتباه اشتراک، مبالغ خرید اشتراک به دلیل دانلودی بودن محتواها به هیچ عنوان عودت داده نخواهند شد و همینطور امکان تغییر اشتراک وجود ندارد پس خواهشمندیم در انتخاب سطح اشتراک دقت نموده، تا به اشتباه سطح اشتراک دیگری را انتخاب نفرمایید.
 • کاربر تا زمانی که اشتراک خود را تمدید می کند، می تواند دسترسی به فایل های سایت داشته باشد. پس از انقضاء اکانت، اجازه دانلود مجدد از فایل هایی که قبلا دانلود کرده را تا زمانی که مجدد اکانت خود را شارژ کند نخواهد داشت. بدیهی است که گروه کمپرس هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن اتفاقی فایل های دانلود شده از هارد شما را ندارد. این به این معنیست که اگر فایلی را قبلا دانلود کرده باشید و به هر دلیلی از سیستم شما پاک شود، برای دانلود مجدد آن باید همچنان اشتراک فعال داشته باشید.
 • در اشتراک‌ها شما می‌توانید فایل‌های لایه باز و آموزش‌های رایگان را بعد از دانلود برای همیشه در سیستمتان نگه دارید، اما آموزش‌های ویژه بعد از دانلود بر روی سیستم شما تنها به مدت زمان اشتراک بر روی سیستم شما پخش می‌شوند و بعد از پایان اشتراک پخش نخواهند شد.
 • هر عدد دانلود یک اعتبار از تعداد دانلودهای شما کم می‌کند. اگر فایل A را دانلود نمایید و به هر دلیل مجددا بخواهید آن را دانلود کنید یک دانلود دیگر از اعتبار شما کسر می‌شود و طبق توضیحات بالا تا زمان پایان اشتراک می‌توانید همان فایل یا تمام فایل‌ها را به رایگان دانلود کنید. منتهی هر دانلود (حتی تکراری) یک عدد از دانلودهای روزانه شما کم می‌کند.
 • بخش ابزار گرافیک در حال حاضر روزی ۳ تا ۴ بار بروز می‌شود و در ماه حداقل ۷۸ پست جدید خواهیم داشت و بخش آموزش‌های رایگان در حال حاضر هفته ای ۲ تا ۳ بار بروز می‌شود و ماهی حداقل ۸ آموزش رایگان جدید خواهیم داشت.
 • در بخش آموزش‌های ویژه (آموزش‌هایی که رایگان نیستند و فقط با خرید اشتراک طلایی قابل تماشا و دانلود هستند) در حال حاضر حد اقل ماهی ۱ تا ۲ آموزش جدید خواهیم داشت که در آینده این تعداد بیشتر خواهد شد.

نکته مهم: شما همزمان می‌توانید چند اشتراک از سایت ما تهیه بفرمایید اما توجه داشته باشید که ابتدا دانلود‌های خرید جدید حساب می‌شود و سپس دانلودهای خرید قبلی لحاظ خواهد شد.

مثال: من اشتراک A را خریداری می‌کنم و بعد اشتراک B را هم خریداری می‌کنم. تمام قوانین و دانلودها بر اساس اشتراک B حساب می‌شود و زمانی که تعداد دانلودهای اشتراک B به اتمام رسید سیستم سراغ دانلود‌های اشتراک A می‌رود و بعد از اتمام دانلودهای اشتراک A دیگر به من اجازه دانلود نخواهد داد.

نکته مهم ۲: اگر یک اشتراک نامحدود خرید کردید و دانلودهای آن را به اتمام رساندید می‌توانید همان طرح را تمدید کنید. منتهی تا زمانی که روز‌های باقی مانده اشتراک تمام نشود دانلود‌های جدید برای شما فعال نخواهد شد.

مثال: من اشتراک نامحدود A را خریداری می‌کنم و مثلا زمان آن از یکم شهریور تا یکم مهر هست اما من کمتر از یک ماه  یعنی قبل از یک مهر، کل ظرفیت دانلودی آن را تمام می‌کنم، حال می‌روم و همان اشتراک نامحدود A را تمدید می‌کنم. تمدید انجام می‌شود اما تا زمانی که به تاریخ یک مهر نرسیم اشتراک تمدید شده برای من فعال نخواهد شد و نمی‌توانم از سایت دانلود کنم. اما زمانی که یک مهر رد شود و اشتراک قبلی منقضی شود اشتراک تمدید شده مجدد فعال خواهد شد.

پس اگر می‌خواهید همان لحظه دانلود داشته باشید یک اشتراک غیر نامحدود را انتخاب نمایید و اشتراک فعلی را تمدید نکنید چون تا اتمام مدت زمان اشتراک فعلی، سیستم به شما اجازه دانلود جدید نخواهد داد.

نکته مهم ۳: با کلیک بر روی دکمه دانلود یک دانلود از حساب دانلودهای روزانه شما کسر می‌شود حتی اگر شما دانلود را آغاز نفرمایید. لذا خواهشمندیم تا از دانلود فایلی مطمئن نبودید بر روی دکمه دانلود کلیک نفرمایید. (طبیعتا عواقب دانلود اشتباه و کسر از تعداد دانلودهای روزانه به عهده کاربر خواهد بود). اگر از IDM یا سایر دانلودرها استفاده می‌کنید فقط یک بار روی لینک کلیک کنید و منتظر نمایش پنجره بمانید در صورت کلیک بیشتر به همان تعداد از دانلود حساب شما کسر می‌گردد. خواهشمندیم در دانلود کردن صبور باشید و با دقت عمل کنید چرا که دانلودهای از دست رفته قابل بازیابی نیستند.

۳- قوانین پشتیبانی:

 • تمامی پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی موجود در فروشگاه و بخش آموزش‌های حرفه‌ای شامل پشتیبانی فنی و آموزشی کامل می‌باشند. پشتیبانی از طریق سامانه تیکت پشتیبانی سایت صورت می‌گیرد.
 • پشتیبانی، تنها مطالب دوره خریداری شده را در بر می‌گیرد و اگر سوال شما مربوط به مبحث دیگری باشد که در سرفصل‌های دوره و پکیج نباشد، اگر دوره‌ای برای آن وجود داشته باشد، آن دوره توسط پشتیبان به شما پیشنهاد می‌گردد.
 • آموزش‌های رایگان که در بخش اشتراک VIP قرار گرفته‌اند شامل پشتیبانی آموزشی نمی‌شوند و تا حد امکان به سوالات شما در بخش کامنت‌های همان آموزش پاسخ داده می‌شود اما اگر مشکلی در دانلود یا لینک دانلود وجود داشته باشد گروه کمپرس موظف است سریعا مشکل را برطرف نموده و نسبت به پشتیبانی فنی اقدام نماید.
 • آموزش‌های اشتراکی پروژه محور هستند و نیازمند دانش پایه می‌باشند. اگر جز کاربران مبتدی هستید پیشنهاد می‌کنیم از دوره گام به گام ما استفاده نمایید و بعد، آموزش‌های اشتراکی را تهیه بفرمایید.
 • ابزار‌های گرافیک خارجی موجود در بخش اشتراک VIP از لحاظ اکسترکت شدن تست می‌شوند اما اگر فایل داخل پوشه به هر دلیلی خراب باشد به دلیل عدم دسترسی به تولید کننده فایل، شامل پشتیبانی نمی‌شوند و هزینه‌ی اشتراک تنها برای نگهداری فایل‌ها و بروزرسانی سایت و هزینه‌های بالای نگهداری سرور‌های آن‌ها و ارائه خدمات همیشگی و با کیفیت سایت از کاربر اخذ می‌گردد. اما اگر مشکلی در دانلود یا لینک دانلود وجود داشته باشد گروه کمپرس موظف است سریعا مشکل را برطرف نموده و نسبت به پشتیبانی فنی اقدام نماید.

۴- سایر قوانین:

 • کیف پول موجود در سایت تنها برای خرید پکیج‌ها کاربرد دارد و نمی‌توان از آن برای خرید اشتراک‌ها استفاده کرد، یا درخواست دریافت وجه نقدی معادل اعتبار کیف پول را داشت.

آموزش‌های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.