لوگو گروه کمپرس

قوانین سایت

139

عضویت در سایت گروه کمپرس به منزله قبول تمام شرایط زیر می‌باشد:

۱- قوانین پکیج‌ها

 • تمامی پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی که در فروشگاه سایت و بخش آموزش‌های حرفه‌ای قرار گرفته دارای لایسنس یا همان سریال بوده و تنها بر روی یک سیستم قابل اجرا و تماشا می‌باشد.
 • سیستم عامل قابل اجرای پکیج‌ها و دوره‌ها در حال حاضر، تنها سیستم عامل ویندوز می‌باشد. (ویندوز ۷ آپدیت جدید، ویندوز ۸ و ۸.۱ و ویندوز ۱۰) لذا سیستم‌عامل شما باید این شرایط را داشته باشد.
 • نسخه ویندوز شما نباید Home یا سری N باشد. اگر باشد دوره‌ها در آن اجرا نمی‌شوند و می‌بایست ویندوز خود را عوض بفرمایید.
 • تمامی پکیج‌ها شامل تضمین بازگشت وجه طبق قوانین زیر هستند.

قوانین تضمین بازگشت وجه:

لطفا قبل از خرید تمامی اطلاعات محصول و سرفصل‌ها و توضیحات را با دقت بخوانید، دموها را تماشا کنید و محصول را با اطمینان خرید کنید.

اگر به دلایل زیر از محصول خود راضی نبودید مبلغ شما به صورت کامل به همان شماره کارتی که خرید کردید عودت داده می‌شود.

 • عدم اجرا شدن آموزش در سیستم شما حتی بعد از تلاش‌های پشتیبان سایت. (نسخه‌های تحت پوشش پکیج‌های ما در بخش قوانین پکیج‌ها که بالا گفته شد) 
 • کیفیت پایین صدا یا تصویر و عدم تطابق کیفیت صدا و تصویر با نسخه دمو داخل سایت.
 • عدم تطابق محتوای آموزشی با سرفصل‌ها و توضیحات داخل سایت.

مدت زمان تست آموزش جهت عودت وجه یک هفته پس از خرید می‌باشد. تا یک هفته اگر هر یک از مشکلات بالا را داشتید بدون قید و شرط وجه تقدیمتان می‌گردد. اما پس از گذشت یک هفته امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۲- قوانین اشتراک‌ها:

 • شما با خرید اشتراک‌های ما می‌توانید به مدت زمان ذکر شده در جداول اشتراک‌های VIP تمامی فایل‌های موجود در قوانین آن اشتراک را به صورت رایگان دانلود کنید. سایت همواره از نظر آموزش و ابزار گرافیک بروز خواهد شد.
 • در صورت خرید اشتباه اشتراک مبالغ خرید اشتراک به دلیل دانلودی بودن محتواها به هیچ عنوان عودت داده نخواهند شد پس خواهشمندیم در انتخاب سطح اشتراک دقت نموده تا اشتباه سطح اشتراک را انتخاب نفرمایید.
 • کاربر تا زمانی که اشتراک خود را تمدید می کند می تواند دسترسی به فایل های سایت داشته باشد. پس از انقضاء اکانت اجازه دانلود مجدد از فایل هایی که قبلا دانلود کرده را نخواهد داشت. تا زمانی که مجدد اکانت خود را شارژ کند. بدیهی است که گروه کمپرس هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن اتفاقی فایل های دانلود شده از هارد شما ندارد. به این معنی که اگر فایلی را قبلا دانلود کرده باشید و به هر دلیلی از سیستم شما پاک شود. برای دانلود مجدد آن باید همچنان اشتراک فعال داشته باشید.
 • هر عدد دانلود یک اعتبار از تعداد دانلود شما کم می‌کند. اگر یک فایل به اشتباه دوبار دانلود شود تعداد دو عدد دانلود از ظرفیت دانلود اشتراک شما کم می‌شود.
 • بخش ابزار گرافیک در حال حاضر روزی یک بار بروز می‌شود و در ماه ۲۸ پست جدید خواهیم داشت و بخش آموزش‌های رایگان در حال حاضر هفته ای یک بار بروز می‌شود و ماهی ۴ آموزش جدید خواهیم داشت.

نکته مهم: شما همزمان می‌توانید چند اشتراک از سایت ما تهیه بفرمایید اما توجه داشته باشید که ابتدا دانلود‌های خرید جدید حساب می‌شود و سپس دانلودهای خرید قبلی لحاظ خواهد شد.

مثال: من اشتراک A را خریداری می‌کنم و بعد اشتراک B را هم خریداری می‌کنم. تمام قوانین و دانلودها بر اساس اشتراک B حساب می‌شود و زمانی که تعداد دانلودهای اشتراک B به اتمام رسید سیستم سراغ دانلود‌های اشتراک A می‌رود و بعد از اتمام دانلودهای اشتراک A دیگر به من اجازه دانلود نخواهد داد.

نکته مهم ۲: اگر یک اشتراک نامحدود خرید کردید و دانلودهای آن را به اتمام رساندید می‌توانید همان طرح را تمدید کنید منتهی تا زمانی که روز‌های باقی مانده اشتراک تمام نشود دانلود‌های جدید برای شما فعال نخواهد شد.

مثال: من اشتراک نامحدود A را خرید می‌کنم و مثلا زمان آن از یکم شهریور تا یکم مهر هست اما من کمتر از یک ماه  یعنی قبل از یک مهر، کل ظرفیت دانلودی آن را تمام می‌کنم، حال می‌روم و همان اشتراک نامحدود A را تمدید می‌کنم. تمدید انجام می‌شود اما تا زمانی که به تاریخ یک مهر نرسیم اشتراک تمدید شده برای من فعال نخواهد شد و نمی‌توانم از سایت دانلود کنم. اما زمانی که یک مهر رد شود و اشتراک قبلی منقضی شود اشتراک تمدید شده مجدد فعال خواهد شد.

پس اگر می‌خواهید همان لحظه دانلود داشته باشید نوع اشتراک جدیدی را انتخاب نمایید و اشتراک فعلی را تمدید نکنید چون تا اتمام مدت زمان اشتراک فعلی سیستم به شما اجازه دانلود جدید نخواهد داد.

پکیج‌های آموزش حرفه‌ای فتوشاپ شامل اشتراک ویژه نمی‌شوند و با مبالغ ذکر شده در همان پکیج خریداری می‌شوند.

۳- قوانین پشتیبانی:

 • تمامی پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی موجود در فروشگاه و بخش آموزش‌های حرفه‌ای شامل پشتیبانی فنی و آموزشی می‌باشند. پشتیبانی از طریق چت پشتیبان سایت صورت می‌گیرد.
 • پشتیبانی تنها مطالب دوره خریداری شده را در بر می‌گیرد و اگر سوال شما مربوط به مبحث دیگری باشد که در سرفصل‌های دوره و پکیج نباشد، اگر دوره‌ای برای آن وجود داشته باشد، آن دوره توسط پشتیبان به شما پیشنهاد می‌گردد.
 • آموزش‌های رایگان که در بخش اشتراک VIP قرار گرفته‌اند شامل پشتیبانی آموزشی نمی‌شوند و تا حد امکان به سوالات شما در بخش کامنت‌های همان آموزش پاسخ داده می‌شود اما اگر مشکلی در دانلود یا لینک دانلود وجود داشته باشد گروه کمپرس موظف است سریعا مشکل را برطرف نموده و نسبت به پشتیبانی فنی اقدام نماید.
 • آموزش‌های اشتراکی پروژه محور هستند و نیازمند دانش پایه می‌باشند. اگر جز کاربران مبتدی هستید پیشنهاد می‌کنیم از پک‌های گام به گام ما استفاده نمایید و بعد آموزش‌های اشتراکی را تهیه بفرمایید.
 • ابزار‌های گرافیک خارجی موجود در بخش اشتراک VIP شامل پشتیبانی نمی‌شوند و هزینه‌ی اشتراک تنها برای نگهداری فایل‌ها و بروزرسانی سایت و هزینه‌های بالای نگهداری آن‌ها و ارائه خدمات همیشگی سایت از کاربر اخذ می‌گردد. اما اگر مشکلی در دانلود یا لینک دانلود وجود داشته باشد گروه کمپرس موظف است سریعا مشکل را برطرف نموده و نسبت به پشتیبانی فنی اقدام نماید.
فهرست