آموزش ویژه VIP

VIP PHOTOSHOP

TUTORIAL

By Peyman Sadough

آموزش چاپ افست مخصوص طراحان گرافیک
اموزش طراحی وکتور آرت و طراحی کاراکتر در ایلوستراتور
آموزش گام به گام فتوشاپ

آموزش ویژه فتوشاپ چیست؟

آموزش‌های ویژه که همانند آموزش پروژه محور فتوشاپ هستند و با تکنیک‌های خیلی حرفه‌ای ارائه می‌شوند و قیمت آن‌ها بسیار کمتر از دوره های حرفه‌ای آموزش فتوشاپ ما هستند. از آنجا که نرم‌افزار Photoshop دارای ابزارهایی قوی در زمینه ویرایش عکس و تولید افکت های ویژه میباشد، گروه کمپرس برآن شده است که با تولید ویدیوهای آموزشی ویژه ، به کلیه افرادی که علاقمند به یادگیری تکنیک های روز هستند ، در این راه کمک کند.

آموزش های کمپرس کو، کاملا از صفر تا صد به زبان فارسی تولید شده است که کاملا مناسب جهت ورود به بازار کار است. پس از دیدن آموزش ها ، بدون تردید شما می توانید به روزترین آموزش ها و تکنیک های فتوشاپ 2022 را به زبان فارسی و ویدیویی فرا گیرید. پیش از انجام خرید، می توانید ابتدا فیلم معرفی دوره رو مشاهده و سپس برای خرید دوره آموزشی فتوشاپ اقدام بفرمایید.

تفاوت اصلی آموزش‌های ویژه با پک‌ها و دوره‌های حرفه‌ای ما این است که پک‌ها از صفر تا صد فتوشاپ را در یک موضوع خاص آموزش می‌دهند و قیمت بیشتری دارند، مدت زمان آموزش طولانی‌تر و جامع تر هست اما آموزش‌های ویژه مدت زمان کمتری دارند و فقط یک پروژه را به صورت کامل و پروژه محور آموزش می‌دهند. هر دو آموزش به صورت دانلودی و با لایسنس اختصاصی تقدیم شما می‌گردند.

خرید آموزش‌های ویژه به دو صورت هست:

۱- خرید مستقیم هر آموزش و تماشای مادام‌العمر آن آموزش در سایت کمپرس

۲- خرید اشتراک طلایی و تماشای رایگان تمام آموزش‌های ویژه تا مدت زمان فعال بودن اشتراک در سایت کمپرس

0

آموزش طراحی پوستر مذهبی ویژه محرم

توی این آموزش طراحی یک پوستر مذهبی فوق‌العاده خاص و جذاب ویژه محرم را در نرم افزار فتوشاپ آموزش میبینیم. مدت این آموزش یک ساعت و ۴۵ دقیقه

آموزش طراحی کاور و پوستر گیمینگ
0

آموزش طراحی کاور و پوستر گیمینگ

توی این آموزش تکنیک‌های فوق العاده ای برای طراحی یک پوستر و کاور گیمینگ برای گیمر ها را یاد می‌گیریم. این آموزش را از دست ندید.

آموزش طراحی تامنیل یوتیوب
0

آموزش طراحی تامبنیل یوتیوب

توی این آموزش طراحی و ساخت تامنیل یوتیوب و آپارات رو به صورت صفر تا ۱۰۰ یاد می‌گیریم و میتونیم از طراحی تامنیل کسب درآمد کنیم.

آموزش طراحی کاور یوتیوب و آپارات
0

آموزش طراحی کاور یوتیوب و آپارات

توی این آموزش طراحی و ساخت تامنیل یوتیوب و آپارات رو به صورت خیلی خیلی حرفه ای یاد می‌گیرید. به هیچ وجه این آموزش رو از دست ندید.

آموزش ساخت عکس نئونی در فتوشاپ
0

آموزش ساخت عکس نئونی در فتوشاپ

با تکنیک‌های جذاب این آموزش نحوه ساخت عکس نئونی در فتوشاپ رو یاد می‌گیری و میتونی باهاش سفارش بگیری و از فتوشاپ کسب درآمد کنی.

آموزش رتوش طلایی در فتوشاپ
0

آموزش رتوش طلایی در فتوشاپ

توی این آموزش یکی از رتوش های خیلی جذاب فتوشاپ با ادیت طلایی رنگ رو یاد می‌گیریم. اگه به آموزش رتوش در فتوشاپ علاقه داری این آموزشو ببین.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید