آموزش ویژه VIP

VIP PHOTOSHOP

TUTORIAL

By Peyman Sadough

آموزش ویژه فتوشاپ چیست؟

آموزش‌های ویژه که همانند آموزش پروژه محور فتوشاپ هستند و با تکنیک‌های خیلی حرفه‌ای ارائه می‌شوند و قیمت آن‌ها بسیار کمتر از دوره های حرفه‌ای آموزش فتوشاپ ما هستند. از آنجا که نرم‌افزار Photoshop دارای ابزارهایی قوی در زمینه ویرایش عکس و تولید افکت های ویژه میباشد، گروه کمپرس برآن شده است که با تولید ویدیوهای آموزشی ویژه ، به کلیه افرادی که علاقمند به یادگیری تکنیک های روز هستند ، در این راه کمک کند.

آموزش های کمپرس کو، کاملا از صفر تا صد به زبان فارسی تولید شده است که کاملا مناسب جهت ورود به بازار کار است. پس از دیدن آموزش ها ، بدون تردید شما می توانید به روزترین آموزش ها و تکنیک های فتوشاپ 2022 را به زبان فارسی و ویدیویی فرا گیرید. پیش از انجام خرید، می توانید ابتدا فیلم معرفی دوره رو مشاهده و سپس برای خرید دوره آموزشی فتوشاپ اقدام بفرمایید.

تفاوت اصلی آموزش‌های ویژه با پک‌ها و دوره‌های حرفه‌ای ما این است که پک‌ها از صفر تا صد فتوشاپ را در یک موضوع خاص آموزش می‌دهند و قیمت بیشتری دارند، مدت زمان آموزش طولانی‌تر و جامع تر هست اما آموزش‌های ویژه مدت زمان کمتری دارند و فقط یک پروژه را به صورت کامل و پروژه محور آموزش می‌دهند. هر دو آموزش به صورت دانلودی و با لایسنس اختصاصی تقدیم شما می‌گردند.

خرید آموزش‌های ویژه به دو صورت هست:

۱- خرید مستقیم هر آموزش و تماشای مادام‌العمر آن آموزش در سایت کمپرس

۲- خرید اشتراک طلایی و تماشای رایگان تمام آموزش‌های ویژه تا مدت زمان فعال بودن اشتراک در سایت کمپرس

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید