آموزش ادیت عکس با تکنیک فتومونتاژ در فتوشاپ

  1. خانه
  2. آموزش فتوشاپ
  3. آموزش ادیت عکس
  4. آموزش ادیت عکس با تکنیک فتومونتاژ در فتوشاپ
turned_in_notدسته‌بندی: آموزش ادیت عکس, آموزش فتوشاپ, آموزش فتومونتاژ
آموزش ادیت عکس با تکنیک فتومونتاژ در فتوشاپ

ادیت عکس در فتوشاپ یک فرایند پیچیده و گسترده است، زیرا راه و روش‌های بسیار زیادی برای ویرایش تصویر در فتوشاپ وجود دارد. در این آموزش ما از روش فتومونتاژ؛ برای ادیت تصویر استفاده کرده‌ایم. پس این آموزش یک تیر و چند نشان است؛ چون بعد از مشاهده این آموزش ویدیویی فتوشاپ، نه تنها ادیت عکس را فرا می‌گیرید بلکه با تکنیک فتومونتاژ نیز آشنا می‌شوید. اما باید بدانید که این تنها یک آموزش کلی برای شروع ادیت عکس در فتوشاپ است و برای به دست آوردن نتایج بهتر و یادگیری عمیق‌تر، می‌توانید آموزش‌های ویدئویی، کتاب‌ها، دوره‌های آموزشی آنلاین و منابع دیگر را مطالعه کنید. همچنین، تجربه و تمرین مستمر نقش بسیار مهمی در بهبود مهارت‌های شما در ادیت عکس در فتوشاپ خواهد داشت.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا در این آموزش فتوشاپ ویدیویی، ما از تکنیک Photomontage استفاده کردیم؛ چون با فتوشاپ و فوتومونتاژ، امکانات فراوانی را در اختیار دارید. شما می‌توانید عکس‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید، اجسام را در تصاویر جابجا کنید و نتایج کاملاً خلاقانه و شگفت‌انگیزی را بدست آورید. اضافه کردن جلوه‌های ویژه، تغییرات رنگ و نور، استفاده از افکت‌ها و فیلترها، همه اینها با فوتومونتاژ در فتوشاپ ممکن است. اگر بعد از دیدن این ویدیویی آموزش؛ به دنیای طراحی علاقمند شدید و به دنبال یک منبع فارسی جامع و کامل برای یادگیری فتوشاپ بودید، ما به شما دوره فتوشاپ را پیشنهاد می‌کنیم که همین آموزش هم یکی از پروژه‌های این دوره می‌باشد.

بعد از کلیک روی دکمه دانلود زیر، در صفحه باز شده روی ویدیو کلیک راست کنید و Save Video as را کلیک کرده و ویدیو را دانلود نمایید.

آموزش ادیت عکس با تکنیک فتومونتاژ در فتوشاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آموزش‌های مرتبط

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید