۶ اشتباه نابودگر در طراحی کارت ویزیت

  1. خانه
  2. آموزش فتوشاپ
  3. ۶ اشتباه نابودگر در طراحی کارت ویزیت
turned_in_notدسته‌بندی: آموزش فتوشاپ, آموزش کارت ویزیت و سربرگ
۶ اشتباه نابودگر در طراحی کارت ویزیت

راه و روش‌های متعددی برای معرفی مشاغل وجود دارد، برخی از کاتالوگ و بروشور استفاده می‌کنند اما یکی از متداول‌ترین روش‌ها؛ کارت ویزیت است. از آنجایی که کارت ویزیت طراحی شده باید توانایی معرفی آن شرکت یا کسب وکار را داشته باشد؛ پس شما بعنوان یک طراح باید به گونه‌ای آن را طراحی کنید که هر شخصی با یک نگاه اجمالی بتواند نام و برند آن شرکت را در ذهن ثبت کند.

هنگام طراحی کارت ویزیت، نکاتی وجود دارد که اغلب به آن توجه نمی‌شود و بعد از چاپ کارت ویزیت، کلیه آن خطاها مشاهده می‌شود و در اینصورت شما به عنوان طراح متحمل پرداخت خسارات خواهید شد؛ پس چقدر خوب است که قبل از طراحی کارت ویزیت با این خطاهای رایج آشنا شویم تا از پیشامد هرگونه اشتباهات چاپ کارت ویزیت در آینده جلوگیری کنیم. برخی از این اشتباهات رایج می‌تواند شامل موارد ذیل باشد:
• یکی از اشتباهات رایج در کارت ویزیت، خوانا نبودن متن‌هاست. اگر اندازه فونت بسیار کوچک باشد یا از رنگ‌های نادرست برای متن استفاده شود، خواندن اطلاعات روی کارت دشوار می‌شود.
• اشتباهات املایی در کارت ویزیت می‌تواند منجر به غیر حرفه‌ای نشان دادن شما شود.
• اگر تراکم متن روی کارت ویزیت زیاد باشد، بی‌نظم و سخت قابل خواندن می‌شود. از فضاهای خالی استفاده کنید و متن‌ها را به طور معقولی قرار دهید.
• عدم هماهنگی طرح با هویت بصری، ممکن است تداخلی در ارتباط بین کارت ویزیت و برند شما به وجود بیاورد. از لوگو، فونت‌ها و سبک طراحی هماهنگ با هویت بصری خود استفاده کنید.

برای طراحی کارت ویزیت دو راه وجود دارد، اول اینکه از تمپلیت‌های آماده استفاده کنید، دوم اینکه از ایده و خلاقیت خود بهره ببرید. اگر روش دوم را انتخاب کردید باید ابتدا با همه ابزارهای فتوشاپ بخوبی آشنا شوید تا بدانید هر ابزار در این نرم‌افزار چه کارهای انجام می‌دهد؛ اگر واقعا قصد یادگیری فتوشاپ را دارید، ما در دوره فتوشاپ کنار شما هستیم تا با روشی نوین؛ فتوشاپ را به شما بیاموزیم. توصیه می‌شود قبل از چاپ نهایی، طرح کارت ویزیت را به دقت بررسی کنید و از دوستان یا همکاران خود برای بازخورد و نظرشان استفاده کنید.

بعد از کلیک روی دکمه دانلود زیر، در صفحه باز شده روی ویدیو کلیک راست کنید و Save Video as را کلیک کرده و ویدیو را دانلود نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آموزش‌های مرتبط

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید