دانلود افکت درخشان برای فتوشاپ

0
دانلود افکت درخشان برای فتوشاپ
دانلود افکت اینورژن درخشان برای فتوشاپ

دانلود افکت درخشان برای فتوشاپ

به عکس های بالا نگاه کنید و مشاهده کنید که تا چه اندازه بینظیر و خارق العاده هستند و قطعا شما این سبک از تصاویر را  فقط در بازی های ویدیویی و دنیاهای فانتزی دیده اید. با مشاهده این افکت اینورژن درخشان ، گویی که تصاویر دارای یک خاصیت مغناطیسی می باشد و واقعا جای تاسف است که چنین مکان هایی در دنیای واقعی وجود ندارد. با استفاده از افکت درخشان در فتوشاپ به سادگی می توانید چنین تصاویری را ایجاد کنید.

شما می توانید این افکت را با استفاده از ابزارهای موجود فتوشاپ ایجاد کنید ولی خب این یک پروسه زمانبر برای یک طراح است ولی امروزه با استفاه از اکشن ها و افکت ها در فتوشاپ کار بیشتر طراحان جهت خلق تصاویر با درخشش نئونی بسیار آسان شده است.

ما کاملاً مطمئن هستیم که تمام ویژگی هایی که این افکت Glow Photoshop ارائه می دهد باید شماو دیگران را تحت تأثیر قرار داده باشد. چه چیزی بهتر از یک ابزار ویرایشی است که نه تنها حجم کاری شما را کاهش می دهد، بلکه در عین حال به شما کمک می کند نتایج خیره کننده ای به دست آورید. Glow Photoshop effect توانسته است در لیست افکت های  پرکاربرد فتوشاپ در زمینه طراحی قرار بگیرد، زیرا شما می توانید از آن در مواد تبلیغاتی و پوسترها استفاده کنید.

نوع فایل: PSD

حجم فایل: 65.6 مگابایت

تعداد فایل: 1 عدد

تعداد پارت: یک پارت

جهت دانلود رایگان این فایل می‌توانید نسبت به خرید اشتراک اقدام فرمایید.

شاید علاقه‌مند باشید

فهرست

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید