دانلود تراکت تبلیغاتی مدرسه برای فتوشاپ

0
دانلود تراکت تبلیغاتی مدرسه برای فتوشاپ
دانلود تراکتی تبلیغاتی مدرسه برای فتوشاپ

دانلود تراکت تبلیغاتی مدرسه برای فتوشاپ

چه چیزی می تواند بسیار بهتر از طرح های بروشور زیبا برای تبلیغ لوازم تحریر و یا تراکت تبلیغاتی مدرسه برای فتوشاپ و سایر محصولات مشابه با ماهیت مشابه باشد؟ نمی توان به گزینه بهتری فکر کرد، درست است؟ آیا فکر طراحی یک بروشور یا تراکت برای تبلیغ جهت جذب هر چه بیشتر والدین برای ثبت نام هستید؟ خوب، دیگر نگران نباشید زیرا تراکت تبلیغاتی مدرسه به شما کمک می کند تا یک بروشور فوق العاده چشمگیر را بدون هیچ مشکلی طراحی کنید.

تراکت تبلیغاتی مدرسه را می توان برای تبلیغ سال پذیرش تحصیلی، فعالیت‌ها، کلاس‌ها یا برنامه‌های یادگیری در یک مدرسه استفاده کنید. با استفاده از Adobe Photoshop لوگو، تصاویر و متن مدرسه خود را وارد کنید زیرا همه عناصر اصلی به راحتی قابل ویرایش و شخصی سازی هستند. این فایل شامل 1 فایل PSD است که در اندازه A4 اندازه 300 dpi، فایل CMYK می باشد.

اگر در حیطه فروش لوازم التحریز مشغول هستید می توانید از این تراکت تبلیغاتی استفاده کنید ، بنابراین این بار که مدارس باز می شوند، مطمئن شوید که فروش فروشگاه شما با تبلیغ و بازاریابی محصولات خود به بهترین شکل ممکن با این قالب های تبلیغاتی به اوج می رسد.

نوع فایل: PSD

حجم فایل: 62.08 مگابایت

تعداد فایل: 1 عدد

تعداد پارت: یک پارت

جهت دانلود رایگان این فایل می‌توانید نسبت به خرید اشتراک اقدام فرمایید.

شاید علاقه‌مند باشید

فهرست

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید