دانلود پترن پارچه لباس برای فتوشاپ

0
دانلود پترن پارچه لباس برای فتوشاپ
دانلود پترن پارچه لباس برای فتوشاپ
دانلود پترن پارچه لباس برای فتوشاپ

دانلود پترن پارچه لباس برای فتوشاپ

به عقیده ما استفاده از طرح پارچه واقعی با وضوح فوق‌العاده برای لباس‌ها می‌تواند باعث افزایش میزان استفاده ازحافظه سیستم شما شود، با این حال پترن پارچه لباس اجازه می دهد تا کنترل کامل بر روی ظاهر طرح خود داشته باشید، در حالی که اندازه فایل پترن بسیار کم حجم است و امکان نمایش از بافت پارچه را از نزدیک فراهم می کند.

در بین طراحان و هنرمندان ، پترن پارچه لباس کاربردهای زیادی دارد. انیماتورهای دیجیتال همیشه از بافت های پارچه ای استفاده می کنند تا اشیا و فضاهای خود را واقعی تر کنند و همچنین طراحان وب معمولاً از تصاویر بافت دار برای پس زمینه یا والپیپرهای یک صفحه وب استفاده می کنند، بهتر است یادآور شویم که استفاده از پس زمینه های پیچیده و رنگارنگ می تواند خوانندگان را گیج یا منحرف کند. در عوض، باید از پس‌زمینه‌های بافتی مناسب و ظریف استفاده کرد که به خوبی با متن هماهنگ باشد. بنابراین، با کمی تخیل و خلاقیت می توانید با استفاده از بافت ها، طرح های گرافیکی برای اهداف مختلف با ظاهری منحصر به فرد و چشمگیر ارائه دهید.

یکی از پترن هایی که امروزه بسیاری از طراحان از آن استفاده می کنند، بافت پارچه است. برای نمونه، پارچه به طراحی ما حس نرم و راحتی می بخشد. در اینجا مجموعه‌ای از بافت‌های پارچه وجود دارد که از بین هزاران نمونه موجود آنلاین بر اساس مفید بودن و زیبایی انتخاب کرده ایم و برای شما عزیزان بر روی سایت قرار داده ایم.

نوع فایل: JPG| PAT

حجم فایل: 4.61 مگابایت

تعداد فایل: 1 عدد فایل پترن + 10 عدد فایل عکس

تعداد پارت: یک پارت

جهت دانلود رایگان این فایل می‌توانید نسبت به خرید اشتراک اقدام فرمایید.

شاید علاقه‌مند باشید

فهرست

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید