دانلود کاور نئونی پادکست یوتیوب برای فتوشاپ

0
دانلود کاور نئونی پادکست یوتیوب برای فتوشاپ
دانلود کاور پادکست یوتیوب برای فتوشاپ
دانلود کاور پادکست یوتیوب برای فتوشاپ

دانلود کاور نئونی پادکست یوتیوب برای فتوشاپ

اگر مدتی است که در YouTube فعالیت دارید، احتمالاً موافقید که ایجاد محتوای YouTube هرگز ساده نیست. تولید کننده محتوا بودن به این معنی است که شما زمان، مهارت و پول را برای محتوای ویدیوی خود سرمایه گذاری می کنید و انتظار دارید که مردم کار شما را تماشا کنند و کانال شما را رشد دهند. از تصمیم‌گیری در مورد موضوعات مناسب گرفته تا بهینه‌سازی ویدیوها و اطمینان از اینکه مخاطبان مناسبی را مورد خطاب قرار داده اید، کار ساده‌ای نیست. اما چند کار وجود دارد که می‌توانید برای متمایز کردن کانال خود انجام دهید، و همه چیز با طرح تامنیل یوتیوب و طرح کاور پادکست یوتیوب شروع می‌شود که می‌توانید با استفاده از این پست یک طرح جذابی را خلق کنید.

یک تامنیل یوتیوب و طرح کاور پادکست یوتیوب اگر به خوبی طراحی شده باشد می تواند کلیک ها و بازدیدهای بیشتری را به کانال و ویدیوهای شما برساند. طبق آکادمی سازندگان یوتیوب، 90 درصد از ویدیوهایی که بهترین عملکرد را در YouTube دارند از طرح های سفارشی در تامنیل یوتیوب و طرح کاور پادکست استفاده می کنند.

زیرا با دیدن یک تامنیل و طرح کاور پادکست نئونی بیشتر وسوسه می شوید که روی ویدیو کلیک کنید زیرا این نوع طرح ها باعث جلب توجه مخاطب می شود. طبق آخرین آمار بازاریابی ویدیویی، در هر دقیقه بیش از 500 ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود، بنابراین فقط تصور کنید که با چه مقدار محتوا رقابت می کنید.

چندین قالب منحصر به فرد YouTube با جلوه نئون، فقط در چند لحظه کانال YouTube شما خلاقانه و جالب به نظر می رسد. جایگزینی آسان تصویر و  متن خود را در smart object  و  سپس متن شما به طرح نئونی تبدیل می شود و حتی می توانید تصاویر خود را در لایه اسمارت آبجکت قرار بدهید تا آن به یک تصویر نئونی تبدیل شود.

نوع فایل: PSD

حجم فایل: 61.8 مگابایت

تعداد فایل: 6 عدد

تعداد پارت: یک پارت

جهت دانلود رایگان این فایل می‌توانید نسبت به خرید اشتراک اقدام فرمایید.

شاید علاقه‌مند باشید

فهرست

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود رایگان دوره اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید